toggle me

Całodobowa Pomoc Drogowa


Całodobowa Pomoc Drogowa

Oferujemy osługę Całodobowa Pomoc Drogowa czyli pomoc drogową 24/7 przez cały rok, wraz z holowaniem pojazdów w kraju i zagranicą.

W ramach tej usługi wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów, usuwanie drobnych usterek, dowóz paliwa do klienta, wypompowywanie źle zatankowanego paliwa oraz wulkanizację i serwis opon.

Kompleksowa obsługa powypadkowa


Kompleksowa obsługa powypadkowa

Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe pojazdów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Wieloletnia współpraca z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi umożliwia bezgotówkowe rozliczenie takich napraw.

Serwis na zasadach identycznych jak w ASO

Obowiązujące w Polsce od listopada 2004 roku przepisy GVO, gwarantują zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym, swobodę wyboru miejsca usługi. Jest to szczególnie istotne w sytuacji wykonywania przeglądów w okresie obowiązywania gwarancji.

Niektórzy pracownicy ASO, świadomie lub nie, wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że nie można wykonywać usług płatnych, w tym przeglądów okresowych poza ASO producenta pojazdu ze względu na utratę gwarancji. A przepisy określają jednoznacznie, że fakt wykonania usługi poza stacją autoryzowaną, nie może być podstawą oddalenia późniejszego roszczenia reklamowego.

ABC Nędzka jest serwisem niezależnym, oferującym usługi na zasadach identycznych, jak ASO, co oznacza, że za znacznie niższą cenę serwisujemy samochody wszystkich marek BEZ UTRATY GWARANCJI.


Serwis samochodów

Przeglądy

Przegląd okresowy samochodu

Wykonujemy standardowe przeglądy silników, przygotowujemy również poprzez fachowe doradztwo do przeglądów rejestracyjnych z możliwością rejestracji.

Oferujemy również wykonywanie przeglądów okresowych, mających na celu wymianę części i płynów eksploatacyjnych. Częstotliwość ich określana jest indywidualnie w zależności od modelu i wersji silnikowej. W ramach takiej usługi wykonujemy m.in. wymianę oleju silnikowego i filtra oleju, wymianę filtra powietrza, wymianę płynu chłodniczego, wymianę płynu hamulcowego, wymianę świec (silniki benzynowe), uzupełnienie płynu katalitycznego w autach z filtrem cząstek stałych (silniki wysokoprężne) a także sprawdzenie stanu: zawieszenia, układu hamulcowego, układu kierowniczego oraz układu wydechowego. Dodatkowo zazwyczaj wykonuje się diagnostykę komputerową oraz sprawdzenie prawidłowego ciśnienia w oponach.

Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa pojazdu polega obecnie na podłączeniu go do specjalnego komputera diagnostycznego, który łączy się z komputerem pojazdu i wymienia z nim dane.

Diagnostyka komputerowa

Komputer diagnostyczny odczytuje informacje o stanie pojazdu i wyświetla informacje o nieprawidłowościach w działaniu poszczergólnych elementów pojazdu. Na podstawie tego odczytu diagnoza pojazdu jest szybka i bezbłędna, ponadto proces naprawy jest znacznie krótszy i tańszy - mechanik nie musi bowiem sprawdzać wielu elementów pojazdu (zmniejsza się także ryzyko wymiany prawidłowo działającego podzespołu).

Dysponujemy najnowszym sprzętem firm BAHCO i BOSCH oraz interfejsami do pojazdów wszystkich marek. Możemy zarówno dokonać diagnostyki jak i usunąć błędy pokazywane przez system pojazdu (błędy typu check engine).

Wymiana oleju


wymiana oleju

Polecamy szeroką gamę olejów renomowanej firmy BP.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem olejów Castrol, BP, Shell oraz Mobile 1.

Stosujemy również olej innych firm, w tym Lotos, Esso, Mobile, Shell i inne.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Oferujemy pełną obsługę klimatyzacji samochodowej.Instalujemy i serwisujemy klimatyzacje samochodowe do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych.

Na życzenie klienta możemy sprowadzić wybrane urządzenia wszystkich dostępnych producentów. Aby klimatyzacja samochodowa funkcjonowała poprawnie potrzebne są coroczne przeglądy instalacji, w ramach których wykonjemy m.in. odkażanie instalacji, wymianę filtra przeciwpyłowego, oczyszczanie skraplacza, kontrolę podzespołów czy dopełnianie czynnikiem chłodniczym.

Systemy regeneracji podzespołów

Systemy regeneracji podzespołów

Regeneracja części jest działaniem polegającym na przywróceniu właściwości użytkowych częściom zużytym lub uszkodzonym. Ma ona charakter obróbki kompleksowej, w wyniku której przywraca się częściom wymagany kształt, parametry i właściwości niezbędne do dalszej pracy. Stosuje się ją zwłaszcza wtedy, gdy nie ma nowej, zastępczej części lub gdy koszt regeneracji jest mniejszy niż nowa część oraz wtedy gdy odpad jest uciążliwy dla środowiska. Regenerację prowadzą często wyspecjalizowane firmy w ramach kooperacji.

Usługa regeneracji trwa około 48-72 godzin roboczych i obejmuje: przekładnie kierownicze ze wspomaganiem, pompy wspomagania układu kierowniczego, alternatory, rozruszniki, zaciski hamulcowe, wtryskiwacze Common Rail oraz pompy wtryskowe Common Rail.

Tuning

Wykonujemy pełny tuning:

1

Tuning mechaniczny


Obejmuje takie elementy, jak podnoszenie mocy silnika, poprawa trakcji (zawieszenia), wzmacnianie zawieszenia i hamulców.

2

Tuning optyczny


Obejmuje elementy widoczne z zewnątrz takie, jak: daszki, lotki, spoilery, progi, końcówki rur wydechowych, felgi oraz przyciemnianie szyb.

3

Tuning chipowy


Obejmuje całą elekronikę pojazdu. Stosujemy chipy renomowanych firm, jak Chiptronic czy ChipTech.

Usługi specjalne

Oferujemy usługi specjalne:

Obsługa flot pojazdów

Nowoczesnym rozwiązaniem zapewniającym lepsze wykorzystanie środków firmy jest oferowana przez Autocentrum Nędzka profesjonalna obsługa flot pojazdów w zakresie obsługi serwisowej, np. w wypożyczalniach samochodów.


Serwis kamperów

serwis kamperów

Oferujemy usługi serwisowe w zakresie:

 • przeglądów kamperów
 • okresowe przeglądy zabudowy
 • montaż wyposażenia dodatkowego
 • przygotowanie samochodu do sezonu
 • przygotowanie samochodu do zimy
 • naprawy i konserwacji instalacji gazowej
 • naprawy i konserwacji instalacji elektrycznej
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
 • kompleksowe naprawy karoserii
 • części zamienne
 • montażu instalacji TV satelitarnej
 • indywidualne usługi na życzenie klienta


Serwis motocykli, skuterów i quadów

serwis motocykli

Oferujemy usługi serwisowe w zakresie:

 • naprawa motocykli, skuterów, maxiskuterów oraz quadów
 • pełny serwis motocykli off-road, on road oraz quadów 4T i 2T
 • tuning mechaniczny i wizualny motocykli, skuterów i maksiskuterów
 • przegląd motocykli
 • przegląd skuterów i maksiskuterów
 • przegląd quadów
 • remont silnika skutera
 • regenerację wałów korbowych
 • naprawy powypadkowe skuterów, maksiskuterów i quadów
 • regulację gaźnika
 • wymianę opon motocykli, skuterów i maksiskuterów
 • wymianę paska napędowego
 • wymianę i strojenie tłumika
 • wymianę łożysk główki ramy
 • części zamienne do motocykli, skuterów i quadów wszystkich marek
 • transport pojazdów do naszego serwisu


Części zamienne

Części zamienne

Specjalizujemy się w handlu częściami zamiennymi przede wszystkim do samochodów Audi-VW oraz Seat i Skoda. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Posiadamy bardzo szeroki asortyment podzespołów, a - w razie konieczności - jesteśmy w stanie sprowadzić potrzebne części w bardzo krótkim terminie.

Współpracujemy z wieloma dostawcami, co pozwala nam szybko dostarczać części niedostępne na miejscu, jak również negocjować bardzo korzystne ceny.

Zapewniamy pomoc i poradę doborze odpowiednich części oryginalnych lub ich zamienników renomowanych producentów.